BRISTON wypuszcza kolekcję zegarków do nurkowania

Z bliska: zegarek Briston Clubmaster Sport 16342.SA.TS.9.LSB
19 maja 2017
Zegarki MASERATI z funkcją yacht timer
2 sierpnia 2017

W portfolio zegarków BRISTON pojawiły się zegarki do nurkowania. Czasomierze z kolekcji Clubmaster Diver oprócz tego, że dostępne są na mechanizmie automatycznym,  jak zwykle zaskakują swoim niecodziennym designem.

Zegarki wytrzymują ciśnienie do 20 barów (200m). Konstrukcja z ultraodporną kopułą i przykręcanym deklem daje gwarancje wodoszczelności.

Briston Clubmaster DIVER

 

Wodoszczelny i elegancki

Design oparty jest na dobrze nam znanej poduszkowej kopercie, która wykonana jest z dwóch rodzajów materiału: stali lub octanu celulozy. Na dużej, eleganckiej sportowej tarczy z indeksami zwraca uwagę wskazówka sekundowa, która ma kształt strzałki. Zarówno indeksy, jak i wszystkie wskazówki pokryte są świecącą powłoką Superluminova®, co sprawia, że  łatwo odczytać wskazania zegarka pod wodą. Poniżej kilka modeli  z nowej kolekcji:

 

BRISTON z mechanizmem automatycznym

Do tej  pory zegarki BRISTON były produkowane na mechniźmie kwarcowym. W tej kolekcji raz pierwszy wykorzystano japoński mechanizm automatyczny NH35 produkowany przez Seiko. A to gwarantuje niezawodne działanie i precyzję.

Zegarki Briston z Clubmaster Diver, podobnie jak pozostałe czasomierze tej marki,  będą dostępne w wersji na wymiennych paskach.

Kolekcja pasków dedykowanych „nurkom” zawiera m.in. charakterystyczny pasek NATO w odcieniu musztardowym. Pasek o takim wyglądzie opracowany był pierwotnie dla marynarki wojennej Gracious Majesty’s w 1973 roku.

2 Komentarze

  1. Bablofil napisał(a):

    Thanks, great article.

  2. […] W portalu Zegarki i Pasja  pojawiła się pierwsza recenzja modeli z nowej linii “nurków”, o której pisaliśmy kilka tygodni temu. Trzeba przyznać, że  zegarki na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż  w […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *