„Modny nadgarstek z zegarkami Chronostar” – rozstrzygnięcie!

Recenzja zegarków BRISTON Clubmaster DIVER w portalu Zegarki i Pasja
21 sierpnia 2017
DOXA Telemetr – kolejna odsłona kultowego zegarka
6 października 2017

Dziś rozstrzygamy trwający od 14 do 27 sierpnia konkurs „Modny nadgarstek z zegarkami Chronostar”, w którym do wygrania były zegarki Chronostar. Kto będzie cieszył się z nagrody głównej?

Prace nadesłane na konkurs zaskoczyły nas kreatywnością oraz wysokim poziomem, jakie prezentowały. Wasze nadgarstki były przepiękne i wiele z nich zasłużyło na to, aby właśnie na nich znalazł się zegarek CHRONOSTAR. My musieliśmy wybrać tylko trzy.

Wspólnie z członkami jury z BRIJU zadecydowaliśmy, że

zegarki CHRONOSTAR otrzymują:

 

Dodatkowo przyznaliśmy

5 wyróżnień, które nagrodzone zostaną bransoletkami BRIJU.

Wybrałam model R3753237501, bo zawsze warto wnieść do swojego życia nieco piękna. Dlatego szczegóły mają tak duże znaczenie: kiedy są perfekcyjne, stają się dla nas oazą spokoju i inspiracji, kiedy są zaniedbywane, dokuczają jak natrętne muchy. Projektanci Chronostar doskonale o tym wiedzą, stąd zegarki, które łączą w sobie doskonałość nie tylko użytkową, ale i estetyczną – jak model R3753237501. Wysoka jakość materiałów, elegancki design, precyzyjne wykonanie – to wszystko sprawia, że Chronostar nie jest tylko dodatkiem do ubioru, ale również jednym z tych elementów, które wzbogacają codzienność o małe przyjemności 🙂 @zegarkiclassicwatch #modnynadgarstek #chronostar #briju #konkurschronostar #konkurs #wedding #fashion #minimal #minimalist #greydress #grey #tulle #fashion #style #weddingstyle #outfit #weddingoutfit #watch #silverwatch #instastyle #instafashion #goodthings

Post udostępniony przez Ania Spy (@spyania)

W trakcie trwania konkursu wyróżniliśmy również prace:

Wszystkim laureatkom gratulujemy! Skontaktujemy się z nimi mailowo.

Dziękujemy wszystkim za udział i  zapraszamy do uczestnictwa  w naszych kolejnych konkursach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *