Konkurs „Zegarek marzeń” znamy zwycięzców!

Zegarek marzeń: rozstrzygnięcie konkursu w środę!
9 czerwca 2018
Zegarki solarne GT ECO ENERGY od Maserati
26 czerwca 2018

Rozstrzygamy dziś konkurs plastyczny “Zegarek marzeń” z marką Chronostar organizowany wspólnie z salonami Briju. Kto otrzyma wymarzone zegarki? Sprawdźcie!

Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Swoje prace z wizerunkiem wymarzonego zegarka nadesłali do nas nie tylko indywidualni uczestnicy, ale również szkoły i przedszkola. W sumie zgłoszeń było blisko 200 – za udział serdecznie dziękujemy!

Wasze prace były różnorodne. Ocenialiśmy piękne rysunki, malunki, modele trójwymiarowe, zegarki, które były zrobione z makaronu, koralików, plasteliny i innych zaskakującym materiałów. Wybór był trudny. Jury złożone z ekipy Classic Watch i Briju ostatecznie (w drodze głosowania) wybrało pięciu równorzędnych zwycięzców.

Oto oni:

Kacper Szpala (Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Stary)

 

Olga Pranke

„Jestem Olga mam 12 lat namalowałam swój zegarek marzeń dzięki, któremu zawsze jestem na bieżąco!! Tzn. Zegarek umożliwia lokalizacje najbliższego WC ;-), Usypia nauczycieli podczas sprawdzianów i pozwala logować się do elektronicznego dziennika. Po przyciśnięciu kolejnych guzików zamawiam ulubiona pizzę i napoje, a kolejnym włączam ulubiona muzykę i efekt disco!! Wciskając psią łapkę moje czworonogi są już przy mnie i razem możemy się świetnie bawić nawet do późnej nocy bo mój zegarek ma też funkcję mega mocnej latarki. Najnowsza funkcją jest zatrzymywanie czasu i przenoszenie się w czasie ale z tego muszę korzystać bardzo ostrożnie bo wiem, że to nie żarty!! Bransoletka mojego zegarka zapleciona jest z kolorowej muliny w warkocze aby mój zegarek był też wakacyjną ozdobą.”

 

Staś Niedzielski

 

Wanda Broniatowska

 

Gratulujemy!

Zwycięzcy konkursu otrzymują w nagrodę jeden wybranych zegarków dziecięcych/młodzieżowych marki Chronostar.

Z laureatami skontaktujemy się mailowo.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i doceniamy fantastyczne pomysły!

Komentarze są wyłączone.