Zegarki solarne GT ECO ENERGY od Maserati

Konkurs „Zegarek marzeń” znamy zwycięzców!
13 czerwca 2018
Maserati świętuje ustanowienie nowego rekordu świata – TRIMARANO Limited Edition
4 lipca 2018

GT ECO ENERGY to nowa linia zegarków, którą wprowadziła na rynek marka MASERATI. Stylowe czasomierze, których wygląd inspirowany był designem sportowego modelu Granturismo, napędzane są technologią solarną.

Alternatywne źródła energii i samochody elektryczne TESLA przemierzające rekordowe odległości zainspirowały projektantów zegarków MASERATI do stworzenia czasomierzy, które funkcjonują dzięki energii słońca. Nowe zegarki solarne w portfolio włoskiej marki, znanej z produkcji luksusowych sportowych samochodów, to bez wątpienia pozycje wyjątkowe.

Stylistyka zegarków GT ECO ENERGY, podobnie jak wszystkich modeli z MASERATI Collection, stanowi nawiązanie do sportowych korzeni marki, szczególnie kultowego Granturismo. Motoryzacyjne odniesienia takie jak detale na tarczy czy perforowana skóra pasków zegarków są łatwe do wychwycenia dla miłośników włoskiej marki.

Maserati GT napędzany słońcem

Tym, co wyróżnia MASERATI GT ECO ENERGY, to unikalny mechanizm oparty na technologii solarnej. W tym zakresie skorzystano z dokonań znanej z innowacyjnych rozwiązań japońskiej firmy EPSON. W modelach Maserati GT ECO ENERGY R8871134002 oraz GT ECO ENERGY R887113403 umieszczono mechanizm solarny ecoenergy VR42A EPSON.

 

Dzięki unikalnej technologii, polegającej na przetwarzaniu energię świetlnej w elektryczną, zegarki solarne MASERATI GT ECO ENERGY nie wymagają zmiany baterii. Całkowicie naładowany mechanizm zegarka będzie działać bez zarzutu przez następne cztery miesiące. Zegarki wyposażono m.in. w funkcję ostrzegania o wyczerpaniu energii, która informuje o konieczności doładowania baterii dwa tygodnie przed wyczerpaniem. Mechanizm zabezpieczony jest również przed nadmiernym naładowaniem, dlatego nie musimy obawiać się, że dodatkowa bateria ulegnie zniszczeniu.

GT ECO ENERGY to doskonały wybór dla osób, które potrzebują niezawodnego trwałego i praktycznie bezobsługowego zegarka. Atutem bez wątpienia jest sprawdzona technologia EPSON oraz luksusowy brand, które są gwarancją bezawaryjności zegarka.

 

 

Komentarze są wyłączone.